Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

Bu gece peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV ‘in dünyaya şereflendirdiği gecedir O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur Dularımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, kandiliniz mübarek olsun!

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.
Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah”a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.
Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Kandiliniz mübarek olsun.
Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.
Değerli Ziyaretçilerimiz Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun


Bir önceki yazımız olan Kızma Birader başlıklı makalemizde birader, kızma ve Kızma Birader hakkında bilgiler verilmektedir.

BİLGİLER
tarafından 03 Şubat 2012 - 17:10 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.818 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

    spor haberleri Yorum 02:34 Şubat 5th, 2012 de Yazılmıştır..

    Ne mutlu ki şükürler olsun Ya Resulullah’ın Ümmetiyiz. Şükür bir Mevlid Kandilini daha geçirmiş olduk.. Allah nice kandiller yaşamayı nasip etsin..